گروه تخصصی رسانه

فهرست اولیۀ اعضا

۱. پژمان مظاهری‌پور (کارشناسی کارگردانی سینما، تهران)
۲. محمدحسن قاضی (کارشناسی ارشد حفاظت و احیای بناها و بافت‌های تاریخی، تهران)
۳. حسام دهقانی (کارشناسی مهندسی کامپیوتر، تهران)
۴. خشایار محمودآبادی (کارشناسی ارشد کارگردانی سینما، تهران)
۵. سارا مشاریان (کارشناسی ارشد حفاظت و مرمت بناها، آذربایجان غربی)
۶. ناصر نوروز زاده چگینی (دکتری باستان‌شناسی، تهران)
۷. زهرا شهریار (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
۸. زهرا مصدق اکرمی (کارشناسی ارشد مطالعات معماری، تهران)
۹. هانیه دبیری (کارشناسی معماری، تهران)
۱۰. مرتضی کوثری (کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی گردشگری، تهران)
۱۱. نوید طاهری (کارشناسی ارشد مرمت و احیا بناها و بافت‌های تاریخی، تهران)
۱۲. نگین جنتی‌صفت (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
۱۳. محمدحسن زهتابان (کارشناسی معماری، البرز)
۱۴. مریم سرپولکی (کارشناسی ادبیات نمایشی، تهران)
۱۵. محمدمهدی کلانتری (دکتری مرمت و احیای بناها، تهران)
۱۶. نیلوفر تفضلی هرندی (کارشناسی ارشد مرمت ابنیه و بافت‌های تاریخی، تهران)
۱۷. مهدی یوسفوند (دکتری شهرسازی، تهران)
۱۸. سامان طبیبی جبلی (دکتری مرمت بناها، اصفهان)
۱۹. محمد شاه‌رضا قمشه‌ای (کارشناسی ارشد عمران، مهندسی و مدیریت ساخت، تهران)
۲۰. امیررضا بقال محجوب (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، آذربایجان شرقی)
۲۱. محمدامین امیدوار (کارشناسی ارشد مدیریت، تهران)
۲۲. الهام حسنی (کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی، تهران)
۲۳. افسانه جبرئیل‌زاده کارگر  (دکتری مرمت آثار، قزوین)
۲۴. حامد صمدی آذر (کارشناسی ارشد معماری، گلستان)
۲۵. علی‌اکبر غلامی تابش (کارشناسی ارشد معماری ، قم)
۲۶. سینا رضائی (کارشناسی معماری، ایتالیا: ورونا)
۲۷. محمدحسین جوهری (کارشناسی ارشد معماری، خوزستان)
۲۸. سیدسبحان افسریان محصل (کارشناسی ارشد آهنگسازی، تهران)
۲۹. مریم فرهنگی (کارشناسی معماری، تهران)
۳۰. الهام اسدی خونساری (کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی و مدیریت اطلاعات، برلین)
۳۱. گلی امیدور (دکتری هنرهای تجسمی، تهران)
۳۲. هادی اشرفی قهی (کارشناسی معماری، تهران)
۳۳. محمد سپنجی (کارشناسی معماری، تهران)
۳۴. رضا نجفیان (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
۳۵. حسین عبدالهی علی‌بیک (کارشناسی ارشد مهندسی مواد، تهران)
۳۶. محمدرضا حودت (کارشناسی معماری، گیلان: رشت)
۳۷. مریم گلشاهی (کارشناسی ارشد مدیریت، پاریس)
۳۸. فرزانه گرامی (کارشناسی ارشد کامپیوتر، هوش مصنوعی و رباتیک، فارس)
۳۹. میثم یوسف زاده (دکتری نقشه‌برداری، تهران)
۴۰. طیبه حسین‌پور درخشش (دکتری باستان‌شناسی، همدان)
۴۱. علی رحیمی تالارپشتی (کارشناسی ارشد مرمت، تهران)
۴۲. بردیا صدرنوری (دکتری مدیریت استراتژیک، تهران)
۴۳. سید وحید معصومی (کارشناسی کامپیوتر، تهران)
۴۴. مهدی فرهادیان لنگرودی (کارشناسی ارشد نقاشی، تهران)
۴۵. فرناز فرشاد (کارشناسی ارشد طراحی شهری، تهران)
۴۶. علی آیرم (کارشناسی ارشد مرمت، تهران)
۴۷. علی کثیری (کارشناسی ارشد معماری منظر، تهران)
۴۸.سینا یوسفی (کارشناسی ارشد mba، تهران)
۴۹. مرتضی پورحسینی (کارشناسی نقاشی، تهران)
۵۰. نگار حداد (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
۵۱. پژمان گلجان (کارشناسی مدیریت صنعتی، تهران)
۵۲. جعفر رزاقی (کارشناسی ارشد عکاسی، رم)
۵۳. سارا عقیانی (کارشناسی عکاسی، رم)
۵۴. سعید مانیان سودانی (کارشناسی ارشد مرمت و احیاء ابنیه، اصفهان)
۵۵. لیلا رمضانی خورشیددوست (کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، تهران)
۵۶. زهرا فتحی امراله (کارشناسی ارشد معماری منظر، تهران)
۵۷. مهران لرنی (کارشناسی سینما، تهران)
۵۸. نازلی بشارتی (دکتری ریاضی، تهران)
۵۹. مهدی توحیدپور (کارشناسی معماری داخلی، تهران)
۶۰. محمدفرزاد میرزایی قلعه (دکتری برنامه‌ریزی کارآفرینی روستایی، تهران)
۶۱. علیرضا فیاض (کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی شهری، بروجن)
۶۲. میثم فلاح (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، آمل)
۶۳. امیرفرحان عبدالهی (کارشناسی ارشد معماری، بولونیا)

64.رابعه اقدامی (ارشد معماری منظر، تهران)

65. امید قهرمان زاده آقاباقر (ارشد معماری منظر، تهران)

66. آرمان کاشف (ارشد فیزیک، اصفهان)

67. شعله وحدت پور (دکترای مرمت و احیای بنا، اصفهان)

68. فاطمه محمدزاده (کارشناسی مترجمی زبان، تهران)

69. فاطمه امین نیری (کارشناسی معماری، استانبول)

70. محمدرضا فرازنده (کارشناسی معماری، استانبول)

71. آفرین عباسیان (ارشد باستان سنجی آثار، تبریز)

72.فرین فراهانچی (کارشناسی باستان شناسی، تهران)

پیمایش به بالا