گروه های تخصصی «نگارش» و «پژوهش و گردآوری اطلاعات مکتوب» و «ترجمه»
فهرست اولیۀ اعضا​
  1. محمدرضا رحیم‌زاده (دکتری معماری، تهران)
  2. سعید محمود کلایه (کارشناسی ارشد حفاظت و مرمت بناها و بافت‌های تاریخی، تهران)
  3. مریم ساعدی (دکتری شهرسازی، تهران)
  4. سارا مشاریان (کارشناسی ارشد حفاظت و مرمت بناها، آذربایجان غربی)
  5. فرناز فرشاد ( ارشد معماری و طراحی شهری، تهران)
  6. مجتبی عبادی فتح (پژوهشگر دکتری و کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری، تهران)
  7. سینا رضائی (کارشناسی معماری،ایتالیا-رونا)
  8. مهسا نجفی (ارشد باستانشناسی، زنجان)
  9. فرناز فرشاد ( ارشد معماری و طراحی شهری، تهران)
  10. احسان تجدد (ارشد مترجمی زبان انگلیسی، اصفهان)
  11. مهرنوش قدسی (ارشد معماری – شهرسازی، البرز)
  12. نیلوفر تفضلی هرندی (کارشناسی ارشد معماری – مرمت ابنیه و بافت تاریخی، تهران)
  13. لیلی امیدوار (ارشد ادبیات فرانسه، تهران)
  14. شهریار پازارگاد (دکترای داروسازی و فوق لیسانس مدیریت، تهران)
  15. میثم یوسف زاده (دکتری مهندسی نقشه برداری، تهران)
  16. مهدی یوسفوند ( دکتری شهرسازی، تهران)
  17. عماد آقاجان بیگلو ( دکتری شهرسازی، گلستان)
  18. نگین میری (دکتری باستانشناسی، تهران)
  19. کاوه بذرافکن (دکتری معماری، تهران )
  20. زهرا شهریار (ارشد مهندسی معماری، تهران)
  21. طیبه حسین پور درخشش ( دکتری باستانشناسی، همدان)
  22. زهرا میرزایی (ارشد مطالعات معماری، تهران)
  23. محمد امین امیدوار (ارشد مدیریت،تهران)
  24. کوثر محمود نژاد (کارشناسی ارشد  مهندسی معماری، تهران)
  25. مریم حیدرخانی (ارشد معماری، تهران)
  26. امیرحسین پاینده ( ارشد فیزیک، اصفهان)
  27. گلی امیدوار (دکترای هنرهای تجسمی،تهران)
  28. سارا اشتری ماجلان (معماری)
  29. حمیدرضا منصوریار (ارشد معماری، البرز)
  30. صبا میرزازاده نافع (ارشد محیط زیست، تهران)
  31. آرش بوستانی (دکترای مرمت، توسکانی)
  32. امیر یزدانفر (دکترای باستان شناسی، مادرید)
  33. محمدرضا حودت (کارشناسی معماری، رشت)
  34. سارا روح الامین (ارشد مطالعات معماری ایران، اصفهان)
  35. نیوشا مرتضوی (ارشد مطالعات معماری ایران، تهران)
  36. مهدی حجت (دکترای معماری، تهران)
  37. مهناز اشرفی (دکترای معماری، تهران)
  38. هانیه دبیری (کارشناس معماری، تهران)
  39. ذات الله نیک زاد (دکترای مرمت، کرج)
  40. بهروز اسکندری (کارشناس باستان شناسی، خوزستان)
  41. نوید طاهری (ارشد مرمت، تهران)
  42. آناهیتا پودات (ارشد باستان شناسی، هرمزگان)
  43. توحید خدایاری (ارشد مطالعات معماری ایران، آذربایجان شرقی)
  44. محمدحسن زهتابان (ارشد معماری البرز)
  45. نسترن پارسایی (ارشد معماری، فارس)
  46. نجمه طیبی زاده (ارشد باستان شناسی، تهران)
  47. محمد ربیعی (ارشد مرمت، تهران)
  48. علی کاظم پور فرد (ارشد مرمت و احیاء، تهران)
  49. محمدرضا عسکرانی (دکترای تاریخ، اصفهان)
  50. دیبا زیرک باش (دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری)
  51. ستاره امینی (دکترای عمران، تهران)
  52. محمدمهدی کلانتری (دکترای مرمت، تهران)
  53. علی سلطانی (ارشد مرمت، تهران)
  54. داود اسدالله وش عالی (ارشد مرمت آثار تاریخی، تهران)
  55. فردیس سالاریان (دکترای شهرسازی، تهران)
  56. مهدی ارج (ارشد مطالعات معماری ایران، قم)
  57. محمود اژدری (دکترای معماری، تهران)
  58. شیدا خوانساری (دکترای معماری، قزوین)
  59. عاطفه کرباسی (دکترای معماری، تهران)
  60. حسام الدین مشرف (ارشد معماری، اصفهان)
  61. محمد کشاورز دیوکلائی (ارشد تکنولوژی علوم و وابسته به میراث فرهنگی، لاتزیو)
  62. ماهان باستانی پاریزی (ارشد مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی، تهران)
  63. حمید باستانی پاریزی (ارشد راه و ساختمان، تهران)
  64. نگین جنتی (کارشناسی معماری، تهران)
  65. محمد شاه رضا قمشه ایی (ارشد عمران، تهران)
  66. علی رنگچیان (ارشد مرمت و احیاء، کانادا)
  67. امیررضا بقال محجوب (ارشد باستان شناسی، آذربایجان شرقی)
  68. امیر جهرامی (ارشد مدیریت ساخت، تهران)
  69. عاطفه رضویان (ارشد معماری، بوشهر)
  70. شهرام امیرپور سرچشمه (کارشناسی محیط زیست، تهران)
  71. به نا آهو قلندری (ارشد مرمت و احیاء بنا، تهران)
  72. حمید امان اللهی (ارشد باستان شناسی، کردستان)
  73. معصومه حاجی زاده (ارشد معماری منظر، تهران)
  74. مرضیه کاظمی (ارشد باستان شناسی، البرز)
  75. امین محمودزاده (ارشد مرمت و احیاء، فارس)
  76. طاهره شکری (دکترای باستان شناسی، تهران)
  77. علی اکبر غلامی تابش (ارشد معماری، قم)
  78. محمدعلی بدری (ارشد مرمت آثار، کرج)
  79. سیددامون پزشکی (کارشناسی معماری، تهران)
  80. هاتف هندوستانی (ارشد مرمت بنا، مازندران)
  81. مجتبی احمدی (ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک، اصفهان)
  82. شکوفه مصباحی (ارشد مرمت آثار، تهران)
  83. وحید کشتکار خالص (ارشد مطالعات معماری ایران، قزوین)
  84. فرزانه اولیاء (ارشد مرمت و احیاء بنا، یزد)
  85. محسن طبسی (دکترای پژوهش هنر گرایش معماری اسلامی، خراسان رضوی)
  86. الهام اسدی خونساری (ارشد جامعه شناسی و مدیریت اطلاعات، برلین)
  87. سعید سطارنژاد (ارشد باستان شناسی، آذربایجان شرقی)
  88. علی نیکوئی (دکترای تاریخ ایران باستان، تهران)
  89. صذف رسته مقدم (کارشناسی شهرسازی، تهران)
  90. حمیده چوبک (دکترای باستان شناسی، تهران)
  91. محمدرسول شهبازی پور (کارشناسی معماری، تهران)
  92. محمد سپنجی (کارشناسی معماری، تهران)
  93. مریم شوریده (ارشد مطالعات معماری ایران، تهران)
  94. علی تارمیغ (ارشد عمران، مهندسی زلزله، استانبول)
  95. زهرا بابایی شاهدانی (کارشناسی معماری، اصفهان)
  96. پریا دواچی (ارشد باستان شناسی، تهران)
  97. سید سبحان افسریان محصل (ارشد آهنگسازی، تهران)
  98. فاطمه میرزایی خلیل آبادی (ارشد معماری، کرمان)
  99. سالار سنجری (دانشجوی کارشناسی مرمت و احیاء، کرمان)
  100. عاطفه غدیری بیدهندی (ارشد نمایش عروسکی، بروکسل)
  101. سجاد زلیکانی (ارشد مطالعات معماری ایران، مازندران)
  102. بابک جلیلی نیا (ارشد مرمت بنا، اهر)
  103. سولماز احمدی (ارشد معماری، تهران)
  104. مهدیه احمدی (ارشد معماری، تهران)
  105. سمیه جزایری (دکترای داروسازی، تهران)
  106. الهام فکری نژاد طهرانی (ارشد مرمت اشیاء، تهران)
  107. اعظم هنری فلاح (کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی، تهران)
  108. آرزو ایزدی (دکترای مرمت بنا، اصفهان)
  109. منصوره اخوان خرازیان (ارشد داروسازی، اصفهان)
اسکرول به بالا