گروه تخصصی توریسم و حفاظت میراث فرهنگی

فهرست اولیۀ اعضا
  1. مریم ساعدی (دکتری شهرسازی، تهران)
  2. امیر یزدانفر (دکتری باستانشناسی،مادرید)
  3. سارا مشاریان (کارشناسی ارشد حفاظت و مرمت بناها، آذربایجان غربی)
  4. سمیرا عادلی (دکترای معماری، یزد)
  5. مرتضی کوثری (ارشد برنامه ریزی گردشگری، تهران)
  6. مجتبی عبادی فتح (پژوهشگر دکتری و کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری، تهران)
  7. مهدی قاسمیان (ارشد مترجمی زبان انگلیسی، تهران)
  8. محمد حسن زهتابان (کارشناسی معماری، البرز)
  9. نجمه طیبی زاده (ارشد باستانشناسی، تهران)
  10. بیتا حدادیان (ارشد معماری منظر، تهران)
  11. علی کاظم‌پور فرد (کارشناسی ارشد مرمت و احیای بناها، تهران)
  12. فرناز فرشاد ( ارشد معماری و طراحی شهری، تهران)
  13. محمدرضا عسکرانی (دکتری تاریخ، اصفهان)
  14. سیدمجید غریبیان لواسانی (ارشد مدیریت پروژه ساخت، تهران، بروکسل)
  15. نیلوفر تفضلی هرندی (کارشناسی ارشد معماری – مرمت ابنیه و بافت تاریخی، تهران)
  16. حمیدرضا منصوریار (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  17. نعمت اله رشیدی جلیلیان (دیپلم راه و ساختمان، تهران)
  18. عاطفه کرباسی (دکتری معماری، تهران)
  19. میثم یوسف زاده (دکتری مهندسی نقشه برداری، تهران)
  20. مهدی یوسفوند ( دکتری شهرسازی، تهران)
  21. عماد آقاجان بیگلو ( دکتری شهرسازی، گلستان)
  22. طیبه حسین پور درخشش ( دکتری باستانشناسی، همدان)
  23. مهسا نجفی (ارشد باستانشناسی، زنجان)
  24. مریم گلشاهی (ارشد مدیریت، پاریس)
  25. علی سلطانی (ارشد معماری،تهران)
  26. حسام الدین مشرف (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  27. حسین سر افراز ( ارشد پلیمر، تهران)
  28. کاوه بذرافکن (دکتری معماری، تهران )
  29. محمد کشاورز دیو کلائی ( ارشد تکنولوژی علوم وابسته به میراث فرهنگی، لاتزیو )
  30. محمد شاه رضا قمشه ایی (ارشد مهندسی عمران- مهندسی و مدیریت ساخت، تهران)
  31. رزیتا خردمند (کارشناسی مهندسی معماری، تهران)
  32. امیر رضا بقال محجوب (ارشد باستانشناس، آذربایجان شرقی )
  33. حمید عتبی (ارشد برنامه ریزی شهری، خراسان رضوی)
  34. حمیده چوبک (دکتری باستانشناسیٍ، تهران)
  35. محمد امین امیدوار (ارشد مدیریت،تهران)
  36. فرزانه واشقانی فراهانی (ارشد مطالعات میراث جهانی، برندنبورگ)
  37. کوثر محمود نژاد (ارشد مهندسی معماری، تهران)
  38. مونا الله وردی (ارشد مدیریت جهانگردی -آی تی، تهران)
  39. پیمان آذرباد (ارشد معماری، تهران)
  40. مهدی مهدویان صدر (دکتری مدیریت، تهران)
  41. هژیر عطاری (کارشناسی مهندسی صنایع، تهران)
  42. فرح رحمانی (کارشناسی آموزش زبان انگلیسی، تهران)
  43. علی آیرم (ارشد مرمت ابنیه و بافتهای تاریخی، تهران)
  44. سیدسینا پویا (کارشناسی معماری، تهران)
  45. احسان بینا (ارشد معماری، تهران)
  46. افسانه جبرئیل زاده کارگر  (دکتری مرمت آثار، قزوین)
  47. داود تعدادی (ارشد مدیریت بازرگانی، تهران)
  48. حسن پور محمدی نوشری( کارشناسی حسابداری،تهران)
  49. سارا اشتری ماجلان (ارشد معماری، گیلان)
  50. بردیا صدرنوری ( دکترای مدیریت استراتژیک، تهران)
  51. هاتف هندوستانی ( ارشد مرمت بنا، مازندران)
  52. نیکو محمدی (ارشد معماری، تهران)
  53. امیرحسین پاینده ( ارشد فیزیک، اصفهان)
  54. ریحانه قائدشرفی (ارشد معماری،تهران)
  55. محمدحسین جوهری (ارشد معماری، خوزستان)
  56. اسمر شهبازی (ارشد ایران شناسی، همدان)
  57. شبنم بلوچ (ارشد مرمت و احیاء، تهران)
  58. علیرضا امینی (کارشناسی معماری، ایتالیا)
  59. حسین عبدالهی علی بیک (ارشد مهندسی مواد، تهران)
  60. فرزانه رحیمی جعفری (ارشد مرمت و احیا ابنیه، تهران)
اسکرول به بالا