گروه تخصصی مشارکت در رویدادهای علمی

فهرست اولیۀ اعضا
  1. مهدی حجت (دکتری معماری، تهران)
  2. مهناز عبدالله‌خان گرجی (دکتری مرمت آثار تاریخی، تهران)
  3. مهناز اشرفی (دکتری معماری، تهران)
  4. اسکندر مختاری طالقانی (دکتری مرمت آثار تاریخی، تهران)
  5. محمدحسن قاضی (کارشناسی ارشد مرمت و حفاظت بناها و بافت‌های تاریخی، تهران)
  6. امیر یزدانفر (دکتری باستانشناسی،مادرید)
  7. محمدرضا حودت (کارشناسی معماری، رشت)
  8. افسانه حسن لاریجانی  ( ارشد مرمت و احیای بناها و بافت‌های تاریخی، تهران)
  9. داود اسدالله‌وش عالی (کارشناسی ارشد مرمت آثار، تهران)
  10. نیلوفر تفضلی هرندی (کارشناسی ارشد معماری – مرمت ابنیه و بافت تاریخی، تهران)
  11. محسن هلاکویی (ارشد مهندسی عمران- سازه، خوزستان)
  12. عاطفه کرباسی (دکتری معماری، تهران)
  13. مهدی یوسفوند ( دکتری شهرسازی، تهران)
  14. عماد آقاجان بیگلو ( دکتری شهرسازی، گلستان)
  15. طیبه حسین پور درخشش ( دکتری باستانشناسی، همدان)
  16. سارا مشاریان ( ارشد حفاظت و مرمت بناها، آذربایجان غربی)
  17. مسلم مطلبی (کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست، خراسان رضوی)
  18. مهدی قاسمیان (ارشد مترجمی زبان انگلیسی، تهران)
  19. لاله نظری (دکترای معماری، تهران)
  20. محمد حسن زهتابان (کارشناسی معماری، البرز)
  21. نجمه طیبی زاده (ارشد باستانشناسی، تهران)
  22. علی کاظم‌پور فرد (کارشناسی ارشد مرمت و احیای بناها، تهران)
  23. سعید ستار نژاد (ارشد باستانشناسی، آذربایجان شرقی)
  24. فرناز فرشاد ( ارشد معماری و طراحی شهری، تهران)
  25. مهسا نجفی (ارشد باستانشناسی، زنجان)
  26. فردیس سالاریان ( دکتری شهرسازی، تهران )
  27. فرزانه گرامی ( ارشد کامپیوتر – هوش مصنوعی و رباتیک، فارس)
  28. میثم یوسف زاده (دکتری مهندسی نقشه برداری، تهران)
  29. کاوه بذرافکن (دکتری معماری، تهران )
  30. رزیتا خردمند (کارشناسی مهندسی معماری، تهران)
  31. امیررضا بقال محجوب ( ارشد باستانشناسی، آذربایجان شرقی )
  32. مریم فرهنگی (کارشناسی معماری، تهران)
  33. کوثر محمود نژاد (کارشناسی ارشد  مهندسی معماری، تهران)
  34. مهدی پنجه پور (ارشد مرمت و احیاء، اصفهان)
  35. مریم حیدرخانی (ارشد معماری، تهران)
  36. به نا آهو قلندری (ارشد مرمت و احیاء، تهران)
  37. الهه علی میرزا (کارشناسی مدیدیت بازرگانی، تهران)
  38. حمید عجمی (دکترای هنر، تهران)
  39. امین محمود زاده (ارشد مرمت و احیا، فارس)
  40. افسانه جبرئیل زاده کارگر  (دکتری مرمت آثار، قزوین)
  41. فرزانه اولیاء (ارشد مرمت و احیا، یزد)
  42. طاهره شکری (دکتری باستانشناسی ، تهران)
  43. بردیا صدرنوری ( دکترای مدیریت استراتژیک، تهران)
  44. هاتف هندوستانی ( ارشد مرمت بنا، مازندران)
  45. نیکو محمدی (ارشد معماری، تهران)
  46. امیرحسین پاینده ( ارشد فیزیک، اصفهان)
  47. رضا فیضی (ارشد مرمت بنا، تهران)
  48. سیده پگاه هاشمی دوگاهه (ارشد مرمت بنا، تهران)
  49. لیلا رشیدی رئوف (کارشناسی نقاشی، هلند)
  50. هیرو فرکیش (دکتری معماری، خراسان رضوی)
  51.  
اسکرول به بالا