گروه تخصصی پژوهش و گردآوری اطلاعات مکتوب

فهرست اولیۀ اعضا
  1. ناصر نوروز زاده چگینی (دکتری باستان‌شناسی، تهران)
  2. سعید محمود کلایه (کارشناسی ارشد حفاظت و مرمت بناهای تاریخی، تهران)
  3. امیر یزدانفر (دکتری باستان‌شناسی، مادرید)
  4. سارا روح‌الامین (کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران، اصفهان)
  5. گلی امیدور (دکتری هنرهای تجسمی، تهران)
  6. مهناز اشرفی (دکتری معماری، تهران)
  7. هانیه دبیری (کارشناسی معماری، تهران)
  8. آناهیتا پودات (کارشناسی ارشد باستان شناسی،هرمزگان )
  9. مجتبی عبادی فتح (دکتری مدیریت گردشگری، تهران)
  10. نسترن پارسایی (کارشناسی ارشد معماری،فارس)
  11. نجمه طیبی‌زاده (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، تهران)
  12. علی کاظم‌پور فرد (کاشناسی ارشد حفاظت و مرمت بناها، تهران)
  13. الهام اسدی خوانساری (ارشد جامعه شناسی و مدیریت اطلاعات، برلین)
  14. فرناز فرشاد (کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری، تهران)
  15. نیوشا مرتضوی (کارشناسی ارشد مطالعات‌ معماری ایران، تهران)
  16. مریم شوریده (ارشد مطالعات معماری، تهران)
  17. علی سلطانی (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  18. علی نیکوئی (دکترای تاریخ ایران باستان، تهران)
  19. فردیس سالاریان (دکتری شهرسازی، تهران)
  20. حمیدرضا پیشوایی (دکتری معماری، تهران)
  21. مهدی ارج (کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران، قم)
  22. محمود اژدری (دکتری معماری، تهران)
  23. شیدا خوانساری (دکتری معماری، قزوین)
  24. عاطفه کرباسی (دکتری معماری، تهران)
  25. میثم یوسف زاده (دکتری مهندسی نقشه‌برداری، تهران)
  26. مهدی یوسفوند (دکتری شهرسازی، تهران)
  27. حسام‌الدین مشرف (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  28. ماهان باستانی پاریزی (کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک و برنامه‌ریزی، تهران)
  29. نگین جنتی‌صفت (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  30. محمد شاه‌رضا قمشه‌ای (کارشناسی ارشد عمران، مهندسی و مدیریت ساخت، تهران)
  31. نگین میری (دکتری باستان‌شناسی، تهران)
  32. طیبه حسین‌پور درخشش (دکتری باستان‌شناسی، همدان)
  33. زهرا میرزایی (کاشناسی ارشد مطالعات معماری، تهران)
  34. سیدعاطفه رضویان (کارشناسی ارشد معماری، بوشهر)
  35. امیر جهرامی (کارشنایس ارشد مدیریت ساخت، تهران)
  36. مریم حیدرخانی (کارشنسی ارشد مطالعات معماری ایران، تهران)
  37. کوثر محمودنژاد (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  38. به‌نا آهو قلندری (کارشناسی ارشد مرمت و احیا بناها، تهران)
  39. امین محمودزاده (کارشناسی ارشد مرمت و احیا، فارس)
  40. حمید امان‌اللهی (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، کردستان)
  41. مرضیه کاظمی (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، البرز)
  42. محسن طبسی (دکترای پژوهش هنر، خراسان رضوی)
  43. زهرا شهریار (ارشد معماری، تهران)
  44. پریا دواچی (ارشد باستان شناسی، تهران)
  45. محمد رسول شهبازی‌پور (کارشناسی معماری، تهران)
  46. علی‌اکبر غلامی تابش (کارشناسی ارشد معماری ، قم)
  47. محمدعلی بدری (کارشناسی ارشد مرمت آثار، کرج)
  48. سید دامون پزشکی (کارشناسی معماری، تهران)
  49. هاتف هندوستانی (کارشناسی ارشد مرمت بنا،مازندران)
  50. مجتبی احمدی (کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک، اصفهان)
  51. وحید کشتکار خالص (کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران، قزوین)
  52. فاطمه میرزایی خلیل آبادی (ارشد معماری، کرمان)
  53. علی تارمیغ (ارشد عمران مهندسی زلزله،استانبول)
اسکرول به بالا