گروه تخصصی همکاری در امور بین‌الملل

فهرست اولیۀ اعضا
  1. محمدرضا رحیم‌زاده (دکتری معماری، تهران)
  2. اسکندر مختاری طالقانی (دکتری مرمت آثار تاریخی، تهران)
  3. امیر یزدانفر (دکتری باستانشناسی،مادرید)
  4. محمد حسن زهتابان (کارشناسی معماری، البرز)
  5. احسان تجدد (ارشد مترجمی زبان انگلیسی، اصفهان)
  6. نسترن پارسایی (کارشنای ارشد معماری، فارس)
  7. نجمه طیبی زاده (ارشد باستانشناسی، تهران)
  8. علی کاظم‌پور فرد (کارشناسی ارشد مرمت و احیای بناها، تهران)
  9. بیتا حدادیان (ارشد معماری منظر، تهران)
  10. نیکو محمدی (ارشد معماری، تهران)
  11. محمدمهدی کلانتری (دکتری مرمت و احیای بناها، تهران)
  12. مهسا نجفی (ارشد باستانشناسی، زنجان)
  13. آرش بوستانی (دکتری مرمت و حفاظت، ایتالیا، فلورانس)
  14. مولود کیان راستی (کارشناسی حفاظت و مرمت میراث شهری، اصفهان)
  15. نیوشا مرتضوی (ارشد مطالعات‌ معماری ایران، تهران)
  16. کیانه قاسم پور (کارشناسی معماری، گیلان)
  17. مرتضی کوثری (ارشد برنامه ریزی گردشگری، تهران)
  18. آناهیتا پودات (ارشد باستان شناسی،هرمزگان)
  19. مجتبی عبادی فتح (پژوهشگر دکتری و کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری، تهران)
  20. مهدی قاسمیان (ارشد مترجمی زبان انگلیسی، تهران)
  21. صدف رسته مقدم (کارشناسی شهرسازی، تهران)
  22. منا جمدی یان خیابانی (ارشد باستان شناسی، اصفهان)
  23. فردیس سالاریان ( دکتری شهرسازی، تهران)
  24. امیرعلی مومنی (ارشد علوم ارتباطات، تهران)
  25. نیلوفر تفضلی هرندی (کارشناسی ارشد معماری – مرمت ابنیه و بافت تاریخی، تهران)
  26. مهدی یوسفوند ( دکتری شهرسازی، تهران)
  27. مریم کلبادی نژاد (دکتری باستان شناسی، تهران)
  28. حسام الدین مشرف (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  29. حسین سر افراز ( ارشد پلیمر، تهران)
  30. کاوه بذرافکن (دکتری معماری، تهران )
  31. محمد کشاورز دیو کلائی (ارشد تکنولوژی علوم وابسته به میراث فرهنگی، لاتزیو)
  32. عماد آقاجان بیگلو ( دکتری شهرسازی، گلستان)
  33. نگین میری (دکتری باستانشناسی، تهران)
  34. طیبه حسین پور درخشش (دکتری باستانشناسی، همدان)
  35. علی سلطانی (ارشد معماری،تهران)
  36. کیان کاظمی (کارشناسی مهندسی شهرسازی، تهران)
  37. کیارش کاظمی ( ارشد طراحی شهری، تهران)
  38. محمود اژدری (دکتری معماری، تهران)
  39. عاطفه کرباسی (دکتری معماری، تهران)
  40. میثم یوسف زاده (دکتری مهندسی نقشه برداری، تهران)
  41. محمد شاه رضا قمشه ایی (ارشد مهندسی عمران- مهندسی و مدیریت ساخت، تهران)
  42. نسیم دیده ور (دکتری مهندسی و مدیریت ساختمان، تهران)
  43. امیر رضا بقال محجوب (ارشد باستانشناس، آذربایجان شرقی )
  44. زهرا میرزایی (ارشد مطالعات معماری، تهران)
  45. لاله نظری (دکترای معماری، تهران)
  46. سیدعاطفه رضویان (ارشد معماری، بوشهر)
  47. حمید عتبی (ارشد برنامه ریزی شهری، خراسان رضوی)
  48. زهرا مهدوی امرئی (ارشد کامپیوتر، تهران)
  49. مهرشاد دهستان (کارشناسی آموزش زبان، تهران)
  50. شهرام امیر پور سرچشمه (کارشناسی محیط زیست، تهران)
  51. محمد امین امیدوار (ارشد مدیریت،تهران)
  52. فرزانه واشقانی فراهانی (ارشد مطالعات میراث جهانی، برندنبورگ)
  53. کوثر محمود نژاد (ارشد مهندسی معماری، تهران)
  54. مونا الله وردی (ارشد مدیریت جهانگردی -آی تی، تهران)
  55. علی رحیمی تالار پشتی (کارشناسی مهندسی کامپیوتر، مازندران)
  56. مهدی مهدویان صدر (دکتری مدیریت، تهران)
  57. الهام حسنی (ارشد علوم ارتباطات اجتماعی، تهران)
  58. هژیر عطاری (کارشناسی مهندسی صنایع، تهران)
  59. محمد رضا رنج آزمای آذری (ارشد معماری، آذربایجان شرقی)
  60. الهه علی میرزا (کارشناسی مدیدیت بازرگانی، تهران)
  61. سیدسبحان افسریان محصل (ارشد آهنگسازی، تهران)
  62. امین محمود زاده (ارشد مرمت و احیا، فارس)
  63. امیر ملکی (ارشد مرمت بنا،اصفهان)
  64. هما پرمون (ارشد مرمت بنا،اصفهان)
  65. سیدسینا پویا (کارشناسی معماری، تهران)
  66. سارا اشتری ماجلان (ارشد معماری، گیلان)
  67. علی اکبر غلامی تابش (ارشد معماری ، قم)
  68. سینا رضائی (کارشناسی معماری،ایتالیا-رونا)
  69. محمدعلی بدری (ارشد مرمت آثار،کرج)
  70. بردیا صدرنوری ( دکترای مدیریت استراتژیک، تهران)
  71. کامیار خزیمه (ارشد معماری، ویرجینیا)
  72. امیرحسین پاینده ( ارشد فیزیک، اصفهان)
  73. هاتف هندوستانی ( ارشد مرمت بنا،مازندران)
  74. مجتبی احمدی ( ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک، اصفهان)
  75. شیرین پیله وری ( ارشد نقاشی،تهران)
  76. فرزانه اولیاء (ارشد مرمت و احیا، یزد)
  77. محمدحسین جوهری (ارشد معماری، خوزستان)
  78. مریم اختیاری (دکترای معماری، فارس)
  79. مریم فرهنگی (کارشناسی معماری، تهران)
  80. الهام اسدی خونساری (ارشد جامع شناسی و مدیریت اطلاعات، برلین)
  81. گلی امیدور (دکترای هنرهای تجسمی، تهران)
  82. نجمه کرمی (ارشد مرمت و احیاء، تهران)
  83. ریحانه قائدشرفی (ارشد معماری، تهران)
  84. محسن محمدی (دکتری معماری، کرمان)
  85. حمیده چوبک (دکتری باستانشناسیٍ، تهران)
  86. محسن عباسی هرفته (دکترای معماری، یزد)
  87. سیدمجید غریبیان لواسانی (ارشد مدیریت پروژه ساخت، تهران، بروکسل)
  88. علی تارمیغ (ارشد عمران – مهندسی زلزله، تهران، استانبول)
  89. مهدی قهرمانی (پزشک متخصص بی هوشی، تهران)
  90. پرستو آریانا ( متخصص بی هوشی، تهران)
  91. رضا فیضی (ارشد مرمت بنا، تهران)
  92. سیده پگاه هاشمی دوگاهه (ارشد مرمت بنا، تهران)
  93. شبنم بلوچ (ارشد مرمت و احیاء، تهران)
  94. حمید ذوقی مرندیز (ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری، خراسان رضوی)
  95. رضا بهدادفرد (ارشد باستان شناسی، خوزستان)
  96. مسعود قمری (ارشد حفاظت و مرمت بنا ، کرمان)
  97. آصفه غدیری بیدهندی (ارشد نمایش عروسکی، بروکسل)
  98. رضا نجفیان (ارشد معماری، تهران)
  99. مائده زمانی (کارشناس مرمت بنا، اصفهان)
  100. هیرو فرکیش (دکتری معماری، خراسان رضوی)
  101. ابوالفضل دعائی (کارشناسی باستانشناسی، فارس)
اسکرول به بالا