گروه تخصصی «اطلاع‌سانی و تنظیم گزارش»، «روابط عمومی»،
«مشارکت در رویدادهای علمی»، «توریستم و حفاظت میراث فرهنگی»، «همکاری در امور بین‌الملل»،
«شناسایی آثار جدید و شرح ارزش‌های آن»، و «فعالیت‌های میدانی»

فهرست اولیۀ اعضا
  1. محمدرضا رحیم‌زاده (دکتری معماری، تهران)
  2. اسکندر مختاری طالقانی (دکتری مرمت آثار تاریخی، تهران)
  3. امیر یزدانفر (دکتری باستانشناسی،مادرید)
  4. محمدحسن زهتابان (کارشناسی معماری، البرز)
  5. احسان تجدد (کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی، اصفهان)
  6. نسترن پارسایی (کارشنای ارشد معماری، فارس)
  7. نجمه طیبی‌زاده (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، تهران)
  8. علی کاظم‌پور فرد (کارشناسی ارشد مرمت و احیای بناها، تهران)
  9. بیتا حدادیان (کارشناسی ارشد معماری منظر، تهران)
  10. نیکو محمدی (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  11. محمدمهدی کلانتری (دکتری مرمت و احیای بناها، تهران)
  12. مهسا نجفی (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، زنجان)
  13. آرش بوستانی (دکتری مرمت و حفاظت، ایتالیا: فلورانس)
  14. مولود کیان راستی (کارشناسی حفاظت و مرمت میراث شهری، اصفهان)
  15. نیوشا مرتضوی (کارشناسی ارشد مطالعات‌ معماری ایران، تهران)
  16. کیانه قاسم‌پور (کارشناسی معماری، گیلان)
  17. مرتضی کوثری (کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی گردشگری، تهران)
  18. آناهیتا پودات (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی،هرمزگان)
  19. مجتبی عبادی فتح (پژوهشگر دکتری و کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری، تهران)
  20. مهدی قاسمیان (کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی، تهران)
  21. صدف رسته‌مقدم (کارشناسی شهرسازی، تهران)
  22. منا جمدی‌یان خیابانی (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، اصفهان)
  23. فردیس سالاریان ( دکتری شهرسازی، تهران)
  24. امیرعلی مومنی (کارشناسی ارشد علوم ارتباطات، تهران)
  25. نیلوفر تفضلی هرندی (کارشناسی ارشد مرمت ابنیه و بافت‌های تاریخی، تهران)
  26. مهدی یوسفوند ( دکتری شهرسازی، تهران)
  27. مریم کلبادی‌نژاد (دکتری باستان‌شناسی، تهران)
  28. حسام الدین مشرف (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  29. حسین سرافراز (کارشناسی ارشد پلیمر، تهران)
  30. کاوه بذرافکن (دکتری معماری، تهران)
  31. محمد کشاورز دیوکلائی (کارشناسی ارشد تکنولوژی علوم وابسته به میراث فرهنگی، لاتزیو)
  32. عماد آقاجان بیگلو (دکتری شهرسازی، گلستان)
  33. نگین میری (دکتری باستان‌شناسی، تهران)
  34. طیبه حسین‌پور درخشش (دکتری باستان‌شناسی، همدان)
  35. علی سلطانی (کارشناسی ارشد معماری،تهران)
  36. کیان کاظمی (کارشناسی شهرسازی، تهران)
  37. کیارش کاظمی (کارشناسی ارشد طراحی شهری، تهران)
  38. محمود اژدری (دکتری معماری، تهران)
  39. عاطفه کرباسی (دکتری معماری، تهران)
  40. میثم یوسف‌زاده (دکتری مهندسی نقشه‌برداری، تهران)
  41. محمد شاه‌رضا قمشه ایی (کارشناسی ارشد مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت ساخت، تهران)
  42. نسیم دیده‌ور (دکتری مهندسی و مدیریت ساختمان، تهران)
  43. امیررضا بقال محجوب (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، آذربایجان شرقی)
  44. زهرا میرزایی (کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران، تهران)
  45. لاله نظری (دکتری معماری، تهران)
  46. سیدعاطفه رضویان (کارشناسی ارشد معماری، بوشهر)
  47. حمید عتبی (کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی شهری، خراسان رضوی)
  48. زهرا مهدوی امرئی (کارشناسی ارشد کامپیوتر، تهران)
  49. مهرشاد دهستان (کارشناسی آموزش زبان، تهران)
  50. شهرام امیر پور سرچشمه (کارشناسی محیط زیست، تهران)
  51. محمدامین امیدوار (کارشناسی ارشد مدیریت،تهران)
  52. فرزانه واشقانی فراهانی (کارشناسی ارشد مطالعات میراث جهانی، برندنبورگ)
  53. کوثر محمودنژاد (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  54. مونا الله‌وردی (کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی، آی تی، تهران)
  55. علی رحیمی تالارپشتی (کارشناسی مهندسی کامپیوتر، مازندران)
  56. مهدی مهدویان صدر (دکتری مدیریت، تهران)
  57. الهام حسنی (کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی، تهران)
  58. هژیر عطاری (کارشناسی مهندسی صنایع، تهران)
  59. محمدرضا رنج‌آزمای آذری (کارشناسی ارشد معماری، آذربایجان شرقی)
  60. الهه علی‌میرزا (کارشناسی مدیدیت بازرگانی، تهران)
  61. سیدسبحان افسریان محصل (کارشناسی ارشد آهنگسازی، تهران)
  62. امین محمودزاده (کارشناسی ارشد مرمت و احیا، فارس)
  63. امیر ملکی (کارشناسی ارشد مرمت بنا، اصفهان)
  64. هما پرمون (کارشناسی ارشد مرمت بنا،اصفهان)
  65. سیدسینا پویا (کارشناسی معماری، تهران)
  66. سارا اشتری ماجلان (کارشناسی ارشد معماری، گیلان)
  67. علی‌اکبر غلامی تابش (کارشناسی ارشد معماری ، قم)
  68. سینا رضائی (کارشناسی معماری، ایتالیا: ورونا)
  69. محمدعلی بدری (کارشناسی ارشد مرمت آثار، البرز: کرج)
  70. بردیا صدر نوری (دکتری مدیریت استراتژیک، تهران)
  71. کامیار خزیمه (کارشناسی ارشد معماری، ویرجینیا)
  72. امیرحسین پاینده (کارشناسی ارشد فیزیک، اصفهان)
  73. هاتف هندوستانی (کارشناسی ارشد مرمت بنا،مازندران)
  74. مجتبی احمدی (کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک، اصفهان)
  75. شیرین پیله‌وری (کارشناسی ارشد نقاشی،تهران)
  76. فرزانه اولیاء (کارشناسی ارشد مرمت و احیا، یزد)
  77. محمدحسین جوهری (کارشناسی ارشد معماری، خوزستان)
  78. مریم اختیاری (دکتری معماری، فارس)
  79. مریم فرهنگی (کارشناسی معماری، تهران)
  80. الهام اسدی خونساری (کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی و مدیریت اطلاعات، برلین)
  81. گلی امیدوار (دکتری هنرهای تجسمی، تهران)
  82. نجمه کرمی (کارشناسی ارشد مرمت و احیا، تهران)
  83. ریحانه قائدشرفی (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  84. محسن محمدی (دکتری معماری، کرمان)
  85. حمیده چوبک (دکتری باستان‌شناسیٍ، تهران)
  86. محسن عباسی هرفته (دکتری معماری، یزد)
  87. سیدمجید غریبیان لواسانی (کارشناسی ارشد مدیریت پروژه ساخت، تهران و بروکسل)
  88. علی تارمیغ (کارشناسی ارشد عمران: مهندسی زلزله، تهران و استانبول)
  89. مهدی قهرمانی (پزشک متخصص بی‌هوشی، تهران)
  90. پرستو آریانا (متخصص بی‌هوشی، تهران)
  91. رضا فیضی (دکتری مرمت بنا، تهران)
  92. سیده پگاه هاشمی دوگاهه (کارشناسی ارشد مرمت بنا، تهران)
  93. شبنم بلوچ (کارشناسی ارشد مرمت و احیا، تهران)
  94. حمید ذوقی مرندیز (کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، خراسان رضوی)
  95. رضا بهدادفرد (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، خوزستان)
  96. مسعود قمری (کارشناسی ارشد حفاظت و مرمت بنا، کرمان)
  97. آصفه غدیری بیدهندی (کارشناسی ارشد نمایش عروسکی، بروکسل)
  98. رضا نجفیان (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  99. مائده زمانی (کارشناس مرمت بنا، اصفهان)
  100. هیرو فرکیش (دکتری معماری، خراسان رضوی)
  101. ابوالفضل دعائی (کارشناسی باستان‌شناسی، فارس)
  102. مریم ساعدی (دکتری شهرسازی، تهران)
  103. فرزانه رحیمی جعفری (کارشناسی ارشد مرمت و احیای ابنیه، تهران)
  104. سولماز احمدی (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  105. مهدیه احمدی (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  106. هنگامه نانکلی (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  107. آرزو ایزدی (دکتری مرمت بنا، اصفهان)
  108. آتنا کیوان‌فر (کارشناسی مدیریت جهانگردی، تهران)
  109. شهاب افاضت (کارشناسی معماری، اصفهان)
  110. حسین عبداللهی علی‌بیگ (کارشناسی ارشد مهندسی مواد، تهران)
  111. علیرضا امینی (کارشناسی معماری، ایتالیا)
  112. اسمر شهبازی (کارشناسی ارشد ایران‌شناسی، همدان)
  113. سمیرا عادلی (دکتری معماری، یزد)
  114. حسن پورمحمدی نوشری (کارشناسی حسابداری، تهران)
  115. امید ابراهیمی‌پور (کارشناسی ارشد باستان‌سنجی، کرمان)
  116. داود تعدادی (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، تهران)
  117. افسانه جبرئیل‌زاده (دکتری مرمت آثار، قزوین)
  118. احسان بیتا (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  119. علی آیرم (کارشناسی ارشد مرمت، تهران)
  120. فرح رحمانی (کارشناسی آموزش زبان انگلیسی، تهران)
  121. پیمان آذرباد (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  122. رزیتا خردمند (کارشناسی معماری، تهران)
  123. نعمت‌اله رشیدی جلیلیان (دیپلم راه و ساختمان، تهران)
  124. مریم گلشاهی (کارشناسی ارشد مدیریت، پاریس)
  125. فرناز فرشاد (کارشناسی ارشد طراحی شهری، تهران)
  126. محمدرضا عسکرانی (دکتری تاریخ، اصفهان)
  127. مصطفی تقی‌زاده (دکتری معماری، تهران)
  128. منصوره اخوان خرازیان (کارشناسی ارشد داروسازی، اصفهان)
  129. الهام فکری طهرانی (کارشناسی ارشد مرمت اشیا، تهران)
  130. بابک جلیلی‌نیا (کارشناسی ارشد مرمت بنا، اهر)
  131. سارا بمانیان (کارشناسی معماری، اصفهان)
  132. سجاد زلیکانی (کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران، مازندران)
  133. مرتضی پورحسینی (کارشناسی نقاشی، هلند)
  134. ستاره امینی (دکتری عمران، تهران)
  135. فرانک کاشی‌زاده قالیباف (کارشناسی مرمت آثار، استکهلم)
  136. فاطمه ارشدیان (کارشناسی ارشد معماری، لرستان)
  137. اسمر شهبازی (کارشناسی ارشد ایران‌شناسی، همدان)
  138. سالار سنجری (کارشناسی مرمت احیا، کرمان)
  139. هادی محمودی (کارشناسی معماری، مازندران)
  140. طاهره تراضی (کارشناسی ارشد مرمت احیا، مازندران)
  141. سارا رحمتی سایه (کارشناسی ارشد معماری منظر، تهران)
  142. پریا دواچی (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، تهران)
  143. فرشته ثابتیان (کارشناسی ارشد مطالعات میراث جهانی، تهران)
  144. هادی اشرفی قهی (کارشناسی معماری، تهران)
  145. صدف رسته‌مقدم (کارشناسی شهرسازی، تهران)
  146. حسن پورمحمودی نوشری (کارشناسی حسابداری، تهران)
  147. ارغوان عبدالملکی (کارشناسی ارشد انسان‌شناسی، تهران)
  148. سعید ستارنژاد (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، آذربایجان شرقی)
  149. سیددامون پزشکی (کارشناسی معماری، تهران)
  150. طاهره شکری (دکتری باستان‌شناسی، تهران)
  151. امید ابراهیمی‌پور (کارشناسی ارشد باستان‌سنجی، کرمان)
  152. فاطمه احمدی (کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران، کرمانشاه)
  153. مرضیه کاظمی (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، البرز)
  154. معصومه حاجی‌زاده (کارشناسی ارشد معماری منظر، تهران)
  155. علینقی شجاعی (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، تهران)
  156. حمید امان‌اللهی (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، کردستان)
  157. مریم حیدری (کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست، تهران)
  158. امیر جهرامی (کارشناسی ارشد مدیریت ساخت، تهران)
  159. نگین جنتی (کارشناسی معماری، تهران)
  160. مهدی ارج (کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران، قم)
  161. فرزانه گرامی (کارشناسی ارشد کامپیوتر هوش مصنوعی و رباتیک، فارس)
  162. دردانه دره (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  163. سامان طبیبی جبلی (دکتری مرمت، اصفهان)
  164. علی شهابی‌نژاد (دکتری مرمت، یزد)
  165. مریم سرپولکی (کارشناسی ادبیات نمایشی، تهران)
  166. زهرا مصدق اکرمی (کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران، تهران)
  167. مسلم مطلبی (کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست، خراسان رضوی)
  168. بهروز اسکندری (کارشناسی باستان‌شناسی، خوزستان)
  169. هانیه دبیری (کارشناسی معماری، تهران)
  170. پژمان مظاهری‌پور (کارشناسی کارگردانی سینما، تهران)
  171. سیدوحیدرضا موسویان (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  172. محمدرضا حودت (کارشناسی معماری، رشت)
  173. افسانه حسن لاریجانی (کارشناسی ارشد مرمت ابنیه، تهران)
  174. جلیل گلشن بافقی (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، تهران)
  175. محمدحسن قاضی (کارشناسی ارشد مرمت، تهران)
  176. مهدی حجت (دکتری معماری، تهران)
  177. مهناز اشرفی (دکتری معماری، تهران)
  178. مهناز عبداله‌خان گرجی (دکتری مرمت آثار، تهران)
  179. دیبا زیرک‌باش (دکتری جغرافی و برنامه‌ریزی شهری، اصفهان)
  180. داود اسدالله‌وش عالی (کارشناسی ارشد مرمت آثار، تهران)
  181. محسن هلاکویی (کارشناسی ارشد مهندسی عمران: سازه، خوزستان)
  182. مهدی پنجه‌پور (کارشناسی ارشد مرمت، اصفهان)
  183. مریم حیدرخانی (کارشناسی ارشد مطالعات معماری ایران، تهران)
  184. به‌نا آهوقلندری (کارشناسی ارشد مرمت و احیای بنا، تهران)
  185. لیلا رشیدی رئوف (کارشناسی نقاشی، هلند)
  186. سمیه جزایری (دکتری داروسازی، تهران)
اسکرول به بالا