گروه تخصصی شناسایی آثار جدید و شرح ارزش‌های آن

فهرست اولیۀ اعضا
  1. سارا مشاریان ( ارشد حفاظت و مرمت بناها، آذربایجان غربی)
  2. نیوشا مرتضوی (ارشد مطالعات معماری، تهران)
  3. سارا رحمتی سایه (ارشد معماری منظر، تهران)
  4. بهروز اسکندری (کارشناسی باستان شناسی، خوزستان)
  5. مجتبی عبادی فتح (دکترای  مدیریت گردشگری، تهران)
  6. آناهیتا پودات (ارشد باستان شناسی، هرمزگان)
  7. علی کاظم پور فرد (ارشد مرمت و احیای بناها، تهران)
  8. علی شهابی نژاد (دکترای حفاظت و مرمت بناها، یزد)
  9. فرناز فرشاد (ارشد طراحی شهری، تهران)
  10. مهدی ارج (ارشد مطالعات معماری ایران، قم)
  11. پریا دواچی (ارشد باستان شناسی، تهران)
  12. عاطفه کرباسی (دکترای معماری، تهران)
  13. میثم یوسف زاده (دکترای نقشه برداری، تهران)
  14. مهدی یوسفوند ( دکترای شهرسازی، کرمانشاه)
  15. طیبه حسین پور درخشش (دکترای باستانشناسی، همدان)
  16. علی سلطانی (ارشد معماری، تهران)
  17. دردانه دره ( ارشد معماری، تهران )
  18. محمود اژدری (دکترای معماری، تهران )
  19. حسام الدین مشرف (ارشد معماری، اصفهان )
  20. حسین سرافراز (ارشد پلیمر، تهران)
  21. نگین جنتی (کارشناسی معماری، تهران )
  22. محمد شاه رضا قمشه ایی (ارشد عمران، تهران )
  23. امیر رضا بقال محجوب (ارشد باستانشناسی، آذربایجان شرقی)
  24. زهرا میرزایی (ارشد مطالعات معماری، تهران)
  25. زهرا مهدوی امرئی (ارشد کامپیوتر، تهران)
  26. فرزانه واشقانی فراهانی ( ارشد مطالعات میراث جهانی، برندنبورگ)
  27. مریم حیدرخانی (ارشد معماری، تهران)
  28. حمید امان الهی (ارشد باستانشناسی، کردستان)
  29. مهدی مهدویان صدر (دکترای مدیریت)
  30. الهام حسنی (ارشد علوم ارتباطات اجتماعی، تهران)
  31. نیکو محمدی (ارشد معماری، تهران)
  32. مرضیه کاظمی ( ارشد باستانشناسی، البرز)
  33. فاطمه احمدی ( ارشد مطالعات معماری، کرمانشاه)
  34. امین محمودزاده ( ارشد مرمت و احیا، فارس)
  35. افسانه جبرئیل زاده ( دکترای مرمت آثار، قزوین)
  36. امید ابراهیمی پور (ارشد باستانسنجی، کرمان )
  37. سارا اشتری ماجلان  (ارشد معماری، گیلان)
  38. علی اکبر غلامی تابش (ارشد معماری ، قم)
  39. محمدعلی بدری (ارشد مرمت آثار،کرج)
  40. سیددامون پزشکی (کارشناسی معماری، کرج)
  41. هاتف هندوستانی ( ارشد مرمت بنا،مازندران)
  42. کیانه قاسم پور (کارشناسی معماری، گیلان)
  43. مجتبی احمدی ( ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک، اصفهان)
  44. فرزانه اولیاء (ارشد مرمت و احیا، یزد)
  45. سعید ستار نژاد (ارشد باستانشناسی، آذربایجان شرقی)
  46. الهام اسدی خونساری (ارشد جامع شناسی و مدیریت اطلاعات، برلین)
  47. هادی اشرفی قهی (کارشناس معماری، تهران)
  48. فرشته ثابتیان (ارشد مالعات میراث جهانی، تهران)
  49. اسمر شهبازی (ارشد ایران شناسی، همدان)
  50. فاطمه ارشدیان (ارشد معماری، لرستان)
  51. حمید ذوقی مرندیز (ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری، خراسان رضوی)
  52. سجاد زلیکانی (ارشد مطالعات معماری ایران، تهران)
  53. فرزانه رحیمی جعفری (ارشد مرمت و احیا ابنیه، تهران)
اسکرول به بالا