گروه تخصصی فعالیت‌های میدانی

فهرست اولیۀ اعضا
  1. پژمان مظاهری‌پور (کارشناسی کارگردانی سینما، تهران)
  2. هانیه دبیری (کارشناس معماری، تهران)
  3. امیر یزدانفر (دکتری باستانشناسی،مادرید)
  4. محمدرضا حودت (کارشناسی معماری، رشت)
  5. مریم ساعدی (دکتری شهرسازی، تهران)
  6. بهروز اسکندری (کارشناس باستانشناسی، خوزستان)
  7. ستاره امینی (دکتری مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت منابع آب، تهران)
  8. سارا مشاریان (کارشناسی ارشد حفاظت و مرمت بناها، آذربایجان غربی)
  9. سیدوحیدرضا موسویان (ارشد معماری،تهران)
  10. زهرا مصدق اکرمی ( ارشد مطالعات معماری، تهران)
  11. مرتضی کوثری (ارشد برنامه ریزی گردشگری، تهران)
  12. رزیتا خردمند (کارشناسی مهندسی معماری، تهران)
  13. مسلم مطلبی (کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست، خراسان رضوی)
  14. آناهیتا پودات (کارشناسی ارشد باستان‌شناسی، هرمزگان)
  15. مجتبی عبادی فتح (پژوهشگر دکتری و کارشناسی ارشد مدیریت گردشگری، تهران)
  16. امین محمود زاده (ارشد مرمت و احیا، فارس)
  17. نسترن پارسایی (کارشنای ارشد معماری، فارس)
  18. نجمه طیبی زاده (ارشد باستانشناسی، تهران)
  19. مریم سرپولکی (کارشناسی ادبیات نمایشی، تهران)
  20. علی کاظم‌پور فرد (کارشناسی ارشد مرمت و احیای بناها، تهران)
  21. افسانه جبرئیل زاده کارگر  (دکتری مرمت آثار، قزوین)
  22. زهرا مصدق اکرمی (ارشد مطالعات معماری،تهران )
  23. امیرعلی مومنی (ارشد علوم ارتباطات، تهران)
  24. فرزانه گرامی ( ارشد کامپیوتر – هوش مصنوعی و رباتیک، فارس)
  25. مهدی یوسفوند ( دکتری شهرسازی، تهران)
  26. حسام الدین مشرف (کارشناسی ارشد معماری، تهران)
  27. حسین سر افراز ( ارشد پلیمر، تهران)
  28. طاهره تراضی (ارشد مرمت و احیاء، مازندران)
  29. هادی محمودی (کارشناسی معماری، مازندران)
  30. عماد آقاجان بیگلو ( دکتری شهرسازی، گلستان)
  31. طیبه حسین پور درخشش ( دکتری باستانشناسی، همدان)
  32. محمد امین امیدوار (ارشد مدیریت،تهران)
  33. کوثر محمود نژاد (ارشد مهندسی معماری، تهران)
  34. مونا الله وردی (ارشد مدیریت جهانگردی -آی تی، تهران)
  35. مریم حیدرخانی (ارشد معماری، تهران)
  36. الهام حسنی (ارشد علوم ارتباطات اجتماعی، تهران)
  37. محمد رضا رنج آزمای آذری (ارشد معماری، آذربایجان شرقی)
  38. معصومه حاجی زاده (ارشد معماری منظر، تهران)
  39. علی آیرم (ارشد مرمت ابنیه و بافتهای تاریخی، تهران)
  40. علی نقی شجاعی (ارشد مدیریت بازرگانی، تهران)
  41. هما پرمون (ارشد مرمت بنا،اصفهان)
  42. فاطمه احمدی (ارشد مطالعات معماری،کرمانشاه)
  43. امید ابراهیمی پور (ارشد باستانسنجی، تهران)
  44. نجمه کرمی (ارشد مرمت و احیاء ، تهران)
  45. سارا اشتری ماجلان  (ارشد معماری، گیلان)
  46. مهسا نجفی (ارشد باستانشناسی، زنجان)
  47. سامان طبیبی جبلی (دکتری مرمت بناهای تاریخی، اصفهان)
  48. علی سلطانی (ارشد معماری،تهران)
  49. مهدی ارج (ارشد مهندسی معماری- گرایش مطالعات معماری ایران، قم)
  50. عاطفه کرباسی (دکتری معماری، تهران)
  51. میثم یوسف زاده (دکتری مهندسی نقشه برداری، تهران)
  52. طاهره شکری (دکتری باستانشناسی ، تهران)
  53. علی اکبر غلامی تابش (ارشد معماری ، قم)
  54. سینا رضائی (کارشناسی معماری، ایتالیا-رونا)
  55. هاتف هندوستانی (ارشد مرمت بنا، مازندران)
  56. مریم اختیاری (دکترای معماری، فارس)
  57. مجتبی احمدی (ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک، اصفهان)
  58. شیرین پیله وری (ارشد نقاشی، تهران) 
  59. شکوفه مصباحی (ارشد مدیریت، تهران)
  60. وحید کشتکار خالص (ارشد مطالعات معماری ایران، قزوین)
  61. فرزانه اولیاء (ارشد مرمت و احیا، یزد)
  62. محمدحسین جوهری (ارشد معماری، خوزستان)
  63. سعید ستار نژاد (ارشد باستانشناسی، آذربایجان شرقی)
  64. ارغوان عبدالملکی (کارشناسی انسان شناسی،تهران)
  65. ریحانه قائدشرفی (ارشد معماری،تهران)
  66. صدف رسته مقدم (کارشناسی شهرسازی، تهران)
  67. هادی اشرفی قهی (کارشناس معماری، تهران)
  68. فرشته ثابتیان (ارشد مالعات میراث جهانی، تهران)
  69. علی عصار (ارشد معماری ،تهران)
  70. نیکو محمدی (ارشد معماری، تهران)
  71. فرانک کاشی زاده قالیباف (کارشناسی مرمت آثار، استکهلم)
  72. رضا بهدادفرد (ارشد باستان شناسی، خوزستان)
  73. علیرضا امینی (کارشناسی معماری، ایتالیا)
  74. مرتضی پورحسینی (کارشناسی نقاشی / هلند)
  75. سجاد زلیکانی (ارشد مطالعات معماری ایران، تهران)
  76. سارا بمانیان (کارشناسی معماری، اصفهان)
  77. مائده زمانی ( کارشناسی مرمت بنا، اصفهان)
  78. ابوالفضل دعائی (کارشناسی باستانشناسی، فارس)
  79.  
اسکرول به بالا